För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Contacts

CDI Dental AB

Höjdrodergatan 18

212 39 Malmö

Phone: +46 40 607 77 70

Org. nr: 556673-0890

E-mail: info@cdi-dental.com

CDI Order Info

All kundkommunikation avseende pågående tandtekniska arbete.

 

 

E-mail: orderinfo@cdi-dental.com

Office

Managing Director

Charlotte Adlercreutz

Office:+46(0)40 607 77 79

Cell phone: +46(0)704 61 77 77

c.adlercreutz@cdi-dental.com

Charlotte Adlercreutz

Operating Manager

Kristina Marceau

Dept:+46(0)40 607 77 84

Cellphone:+46(0)704 61 77 70

kristina.m@cdi-dental.com

Kristina Marceau

Financial Department

Office Direct:+46(0)40 607 77 72

Cellphone:+46(0)790 74 44 81

elin.martensson@cdi-dental.com

Production

Senior Advisor

Anders Ungh

Dental Technician

Dept:+46(0)40 607 77 75

Cellphone:+46(0)705 70 38 04

anders.ungh@cdi-dental.com

Anders Ungh

Production Manager - Logistic

Anna Tufvesson

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 78

anna.tufvesson@cdi-dental.com

Anna Tufvesson

Senior Advisor

Carl Ullsberg

Dental Technician/ Senior Advisor

Dept: +46(0)40 607 77 86

carl.ullsberg@cdi-dental.com

Carl Ullsberg

Core Department

Tandteknisk kommunikation, översättning och kontroll

Manager Core Dept

Marlene Bengtsson

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 83

marlene.bengtsson@cdi-dental.com

Marlene Bengtsson

 

Gustav Roos

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 87

gustav.roos@cdi-dental.com

Gustav Roos

 

Lindsey Wu

Dental Technician

Dept: +46 (0) 40 607 77 89

lindsey.wu@cdi-dental.com

Föräldraledig

Lindsey Wu

Senior Advisor

Carl Ullsberg

Dental Technician/ Senior Advisor

Dept: +46(0)40 607 77 86

carl.ullsberg@cdi-dental.com

Carl Ullsberg

 

Dennis Giang

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 77

dennis.giang@cdi-dental.com

Dennis Giang

Logistic Department

Manager Logistic Dept

Margrét Helga Magnúsdóttir

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 70

margret.m@cdi-dental.com

Margrét Helga Magnúsdóttir

 

Karin Lundberg

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 70

karin.lundberg@cdi-dental.com

Karin Lundberg

Ceramic Department

Senior Advisor

Carl Ullsberg

Dental Technician/ Senior Advisor

Dept: +46(0)40 607 77 86

carl.ullsberg@cdi-dental.com

Carl Ullsberg

 

Maya, Yanchun Ma

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 70

yanchun.ma@cdi-dental.com

Maya, Yanchun Ma

Implant Department

Manager Implant Dept

Nancy Connah

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 76

nancy.connah@cdi-dental.com

Nancy Connah

Denture Department

Manager Denture Dept

Sonny Wiktur

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 74

sonny.wiktur@cdi-dental.com

Sonny Wiktur

 

Marie Falk

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 74

marie.falk@cdi-dental.com

Marie Falk

 

Miroslav Andrić

Dental Technician assistant

Dept +46(0)40 607 77 74

miroslav.a@cdi-dental.com

Miroslav Andrić

 

Josef Gullsand

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 74

Josef Gullsand

Model Department

 

Srđan Perić

Dental Technician assistant

Dept +46(0)40 607 77 70

info@cdi-dental.com

Srđan Perić

Digital Departement

Manager Digital Departement

Dennis Giang

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 77

dennis.giang@cdi-dental.com

Dennis Giang

 

Gustav Roos

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 87

gustav.roos@cdi-dental.com

Gustav Roos

TrioClear Department

 

Gustav Roos

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 87

gustav.roos@cdi-dental.com

Gustav Roos
Start > CDI Dental > Kontakt > Kontaktpersoner
Annonser