För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Contacts

CDI Dental AB

Höjdrodergatan 18

212 39 Malmö

Phone: +46 40 607 77 70

Fax: +46 40 607 77 80

Org. nr: 556673-0890

E-mail: info@cdi-dental.com

CDI Order Info

All kundkommunikation avseende pågående tandtekniska arbete.

E-mail: orderinfo@cdi-dental.com

Office

MD

Lars Narhed

Office: +46(0)40 607 77 71

Cell phone: +46(0)708 55 95 55

lars.narhed@cdi-dental.com

Sales Manager

Charlotte Adlercreutz

Office:+46(0)40 607 77 79

Cell phone: +46(0)704 61 77 77

c.adlercreutz@cdi-dental.com

Financial Manager/
Administration

Izabela Obiedzinski

Office:+46(0)40 607 77 72

izabela.o@cdi-dental.com

Production

Lab Manager

Marie Stenrell

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 86

Cellphone:+46(0)707 59 97 74

marie.stenrell@cdi-dental.com

Senior Advisor

Anders Ungh

Dental Technician

Dept:+46(0)40 607 77 75

Cellphone:+46(0)705 70 38 04

anders.ungh@cdi-dental.com

Lab Coordinator/
Head ISO Certification

Kristina Marceau

Dental Technician

Dept:+46(0)40 607 77 84

Cellphone:+46(0)704 61 77 70

kristina.m@cdi-dental.com

Core Department

Tandteknisk kommunikation, översättning och kontroll

Core Department

Marlene Bengtsson

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 83

marlene.bengtsson@cdi-dental.com

Core Department

Gustav Roos

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 87

gustav.roos@cdi-dental.com

Logistic Department

Logistic Department

Anna Tufvesson

Dental Technician

Dept: +46 (0)40-607 77 70

anna.tufvesson@cdi-dental.com

Logistic Department

Håkan Åberg

Dental Technician

Dept +46(0)40 607 77 70

hakan.aberg@cdi-dental.com

Ceramic Department

Ceramic Department

Dennis Giang

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 77

dennis.giang@cdi-dental.com

Ceramic Department

Lindsey Wu

Dental Technician

Dept: +46 (0) 40 607 77 77

lindsey.wu@cdi-dental.com

Implant Department

Implant Department

Manager Implant Dept

Nancy Connah

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 76

nancy.connah@cdi-dental.com

Denture Department

Denture Department

Manager Denture Dept

Sonny Wiktur

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 74

sonny.wiktur@cdi-dental.com

Denture Department

Karin Adrian

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 74

karin.adrian@cdi-dental.com

Denture Department

Miroslav Andrić

Dental Technician assistant

Dept +46(0)40 607 77 74

info@cdi-dental.com

Model Department

Model Department

Srđan Perić

Dental Technician assistant

Dept +46(0)40 607 77 70

info@cdi-dental.com

Digital Impressions

Lab Manager

Marie Stenrell

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 86

Cellphone:+46(0)707 59 97 74

marie.stenrell@cdi-dental.com

Denture Department

Karin Adrian

Dental Technician

Dept: +46(0)40 607 77 89

karin.adrian@cdi-dental.com

Start > CDI Dental > Kontakt > Kontaktpersoner
Annonser